Nevenfuncties RvT en RvB

Raad van Bestuur GGZ Friesland

Dhr. drs. T.A.M. de Grefte, geactualiseerd per september 2020:

  • Voorzitter Raad van Toezicht RIBW Kennemerland/Amstelland, ingangsdatum 2015
  • Initiatiefnemer/partner LeidennaKanker.nl, ingangsdatum 2019
  • Bestuurder Stichting Nivora, januari 2020 - juli 2021
  • Bestuurslid de Nederlandse ggz, ingangsdatum 4 december 2020

Dhr. dr. A.D.F. Dhondt:

  • Lid Raad van Toezicht Hospice Alkmaar, (onbezoldigd)
  • Lid Raad van Toezicht Stichting AKWA GGZ (Onbezoldigd)

Raad van Toezicht GGZ Friesland

Voorzitter [per 01-01-19]

Mevr. Mr. E.E. van 't Hof MBA
Hoofd- en nevenfuncties:

  • Lid Raad van Toezicht van Stichting Aafje Thuiszorg Huizen Zorghotel
  • Voorzitter Raad van Commissarissen Synaeda B.V.
  • Voorzitter Raad van Commissarissen CAGGB B.V.

Eerste benoeming 11 september 2017

Termijn: 4 jaar

Aftreden/herkiesbaar: september 2021

Herbenoemd: 1 september 2021

Aftreden: september 2025

 

Dhr. drs. ing. G. Jaarsma

Hoofd- en nevenfuncties:

  • Voorzitter Nederlandse Ondernemersvereniging voor Afbouwbedrijven (NOA)
  • Voorzitter Stichting PayOK
  • Voorzitter Raad voor Certificering SRCM
  • Voorzitter Raad van Commissarissen van Omrop Fryslân
  • Voorzitter Toetsingscommissie Vangnet Participatiewet (Ministerie Sociale Zaken en Werkgelegenheid)
  • Lid Overleg Orgaan Employer Support Reservisten (Ministerie van Defensie)
  • Vicevoorzitter Raad van Commissarissen van Caparis NV
  • Voorzitter Raad van Toezicht ROC Friese Poort
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda B.V.
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB B.V.

Eerste benoeming 1 januari 2019

Termijn: 4 jaar

Aftreden/herkiesbaar: december 2022

 

Dhr. Ir. P.M. van Rooij

Hoofd- en nevenfuncties:

  • Directeur van de Landelijke Huisartsen Vereniging
  • Bestuurslid Nationaal Regieorgaan Praktijkgericht Onderzoek SIA
  • Lid ledenraad Vogelbescherming Nederland
  • Bestuurslid [voorzitter] van de stichting PROFclass beëindigd per 21 maart 2021
  • Voorzitter van de stichting Medicatie Verificatieorganisatie Apotheekhoudenden
  • Bestuurslid van de stichting Werkgelegenheid Geneeskundigen
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda B.V.
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB B.V.

Eerste benoeming 11 september 2017

Termijn: 4 jaar

Aftreden/herkiesbaar: september 2021

Herbenoemd: 1 september 2021

Aftreden: september 2025

 

Mevr. Ir. H. Rijnhart

Hoofd- en nevenfuncties:

  • Datamanager/Projectleider en Research Medisch Centrum Leeuwarden
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda B.V.
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB B.V.

Eerste benoeming 15 november 2016

Termijn: 4 jaar

Aftreden/herkiesbaar: november 2020

Herbenoemd: 15 november 2020

Afgetreden: 31 december 2021

 

Dhr. drs. R. Mentjox

Hoofd- en nevenfuncties:

  • Lid klachtencommissie GGZ Centraal
  • Eigenaar Mentjox-Zorgconsult
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda B.V.
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB B.V.

Eerste benoeming 25 februari 2019

Termijn: 4 jaar

Aftreden/herkiesbaar: februari 2023

 

Dhr. E.A. de Boer MBA

Hoofd- en nevenfuncties:

  • Hoofd Enterprise Risk Management Univé Verzekeringen
  • Vice-voorzitter Raad van Toezicht Nij Smellinghe
  • Lid Raad van Commissarissen Caparis
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda B.V.
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB B.V.

Eerste benoeming 1 september 2020

Termijn: 4 jaar

Aftreden/herkiesbaar: september 2024

Meer weten?

Direct hulp nodig?