Nevenfuncties RvT

Raad van Toezicht GGZ Friesland


Mevr. Mr. E.E. van 't Hof MBA (Voorzitter per 01-01-2019)
Hoofd- en nevenfuncties:

  • Lid Raad van Toezicht Revalidatie Friesland
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB
  • Lid Raad van Toezicht van Stichting Aafje Thuiszorg Huizen Zorghotels.

Eerste benoeming 11 september 2017
Termijn: 4 jaar
Aftreden/herkiesbaar: september 2021

Dhr. Ir. P.M. van Rooij
Hoofd- en nevenfuncties:

  • Directeur van de Landelijke Huisartsen Vereniging
  • Bestuurslid Nationaal Regieorgaan Praktijkgericht Onderzoek SIA
  • Voorzitter ledenraad Vogelbescherming Nederland
  • Bestuurslid van de stichting PROFclass
  • Bestuurslid van de stichting Medicatie Verificatieorganisatie Apotheekhoudenden.
  • Bestuurslid van de stichting Werkgelegenheid Geneeskundigen
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB

Eerste benoeming 11 september 2017
Termijn: 4 jaar
Aftreden/herkiesbaar: september 2021

Mevr. Ir. H. Rijnhart
Hoofd- en nevenfuncties:

  • Datamanager Hartcentrum Friesland, Medisch Centrum Leeuwarden
  • Lid Centrale Cliëntenraad en voorzitter van lokale cliëntenraad Zuid Oost Zorg
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB

Eerste benoeming 15 november 2016
Termijn: 4 jaar
Aftreden/herkiesbaar: november 2020
Herbenoemd: 15 november 2020
Aftreden: november 2024

Dhr. drs. ing. G. Jaarsma
Hoofd- en nevenfuncties:

  • Voorzitter NVM
  • Lid Raad van Commissarissen van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland
  • Vicevoorzitter Raad van Commissarissen van Omrop Fryslân
  • Voorzitter Toetsingscommissie Vangnet Participatiewet (Ministerie Sociale Zaken en Werkgelegenheid)
  • Lid bestuur stichting mr. H.C. Dresselhuysfonds
  • Lid Overleg Orgaan Employer Support Reservisten (Ministerie van Defensie)
  • Lid Hoofdbestuur MKB-Nederland
  • Lid SER (Sociaal-Economische Raad)
  • Vicevoorzitter Raad van Commissarissen van Caparis NV
  • Voorzitter Raad van Toezicht ROC Friese Poort
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB

Eerste benoeming 1 januari 2019
Termijn: 4 jaar
Aftreden/herkiesbaar: december 2022

Dhr. drs. R. Mentjox
Hoofd- en nevenfuncties:

  • Psychiater bij GGZ Centraal
  • Eigenaar Mentjox-Zorgconsult
  • Lid Raad van Commissarissen Synaeda
  • Lid Raad van Commissarissen CAGGB

Eerste benoeming 25 februari 2019
Termijn: 4 jaar
Aftreden/herkiesbaar: februari 2023

Mevr. drs. H. Rijpstra

  • Vice-voorzitter Raad van Toezicht Fryske Akademy (nog tot 01-02-2021)
  • Lid Raad van Toezicht Welcome to the Village
  • Lid Comité van Aanbeveling Skûtsjemuseum Earnewâld

Eerste benoeming 1 september 2020
Termijn: 4 jaar
Aftreden/herkiesbaar: september 2024

Dhr. E.A. de Boer MBA

  • Vice-voorzitter Raad van Toezicht Nij Smellinghe
  • Lid Raad van Commissarissen Caparis
  • Lid Raad van Commissarissen Nijestee

Eerste benoeming 1 september 2020
Termijn: 4 jaar
Aftreden/herkiesbaar: september 2024

Meer weten?

Direct hulp nodig?