Directie

De teams van GGZ Friesland worden aangestuurd door het directieteam. Hieronder een overzicht van de leden van het directieteam, hun functies en contactgegevens.

 

Paul de Bot, Lid Raad van Bestuur
paul.de.bot@ggzfriesland.nl                         

Ton Dhondt, Lid Raad van Bestuur
ton.dhondt@ggzfriesland.nl

Veronica Kooij, Secretaris Raad van Bestuur
veronica.kooij@ggzfriesland.nl

 Houkje Tamsma, Geneesheer-directeur
houkje.tamsma@ggzfriesland.nl

 

 

Marina Verwijs, Algemeen directeur divisie Behandeling & Genezing, Urgent & Intensief en Kinnik
marina.verwijs@ggzfriesland.nl

Michiel Morshuis, Directeur behandelzaken divisie Urgent & Intensief
michiel.morshuis@ggzfriesland.nl

 

Wytske Posthuma, Algemeen directeur divisie Behandeling & Genezing en Kinnik, kind- en jeugd GGZ
wytske.posthuma@ggzfriesland.nl

 

Sanne Swart, Directeur behandelzaken divisie Behandeling & Genezing en Expertisecentrum Psychiatrie en licht verstandelijke beperking
sanne.swart@ggzfriesland.nl

 

Wiebe Pekema, Directeur Financiën, Control en Zorgbeleid
wiebe.pekema@ggzfriesland.nl

 

Olaf Galish, Directeur behandelzaken divisie Herstel & Behandeling en Van Andel
olaf.galisch@ggzfriesland.nl

 Lia Broersen, Algemeen directeur divisie Herstel & Behandeling
lia.broeren@ggzfriesland.nl

Douwe Weening, Algemeen Directeur MindUp
douwe.weening@mindup.nl

Monique Menger, Directeur Zorg MindUp
monique.menger@mindup.nl

 

Ernst Hortwitz, A-opleider & psychiater
ernst.horwitz@ggzfriesland.nl

Louwra van Leest, Manager Marketing, Communicatie & Innovatie
louwra.van.leest@ggzfriesland.nl

Bart Elderhorst, Directeur Vastgoed en Servicebedrijf
bart.elderhorst@ggzfriesland.nl

 

Daniëlle Cappetti, Manager HR
danielle.cappetti@ggzfriesland.nl

 Patrick Gieskens, manager Informatiemanagement
patrick.gieskes@ggzfriesland.nl

Meer weten?

Direct hulp nodig?