Directie

De teams van GGZ Friesland worden aangestuurd door het directieteam. Hieronder een overzicht van de leden van het directieteam, hun functies en contactgegevens.

Timo de Grefte, Voorzitter Raad van Bestuur
Timo.de.grefte@ggzfriesland.nl 
Ton Dhondt, Lid Raad van Bestuur
ton.dhondt@ggzfriesland.nl
Veronica Kooij, Secretaris Raad van Bestuur
veronica.kooij@ggzfriesland.nl
Houkje Tamsma, Geneesheer-directeur
houkje.tamsma@ggzfriesland.nl
Michiel Morshuis, Directeur behandelzaken divisie Urgent & Intensief
michiel.morshuis@ggzfriesland.nl
Marina Verwijs, Algemeen directeur divisie Behandeling & Genezing, Urgent & Intensief en Kinnik
marina.verwijs@ggzfriesland.nl
Tom van der Schoot, Directeur behandelzaken divisie Behandeling & Genezing en Expertisecentrum Psychiatrie en licht verstandelijke beperking
tom.van.der.schoot@ggzfriesland.nl
Paul Mutsaers, Algemeen directeur divisie Herstel & Behandeling en Van Andel Ouderenpsychiatrie 
paul.mutsaers@ggzfriesland.nl
    

Willeke van der Plas, Directeur behandelzaken divisie Herstel & Behandeling en Van Andel
willeke.vander.plas@ggzfriesland.nl

Ronald Bruins, Directeur Financiën & Zorgbeleid
ronald.bruins@ggzfriesland.nl
Louwra Weisfelt, Manager Marketing, Communicatie & Innovatie
louwra.weisfelt@ggzfriesland.nl
Hielko Ophoff, Manager Informatiemanagement
hielko.ophoff@ggzfriesland.nl
Bart Elderhorst, Directeur Servicebedrijf
bart.elderhorst@ggzfriesland.nl

Meer weten?

Direct hulp nodig?